Klubík

[kad_youtube url=“https://youtu.be/e4bKtu58H-U“ width=580 height=330]

 

„Klubík“ funguje v rámci organizácie YMCA Nesvady už piaty rok a je to miesto hlavne pre mamičky (na materskej) a ich detičky. Je otvorený každú stredu od 9:00-12:00 hod. Môžu sem prísť mamičky so svojimi detičkami, ktoré sa tu majú možnosť pohrať v peknom priestore, ktorý sme vyčlenili práve pre deti. Tento kútik je bezpečný a plný rôznych hračiek (šmýkačka, hojdačka, rôzne skladačky a stavebnice, knižky, plastelína, omaľovánky…) a zaujímavostí,  ktoré tých najmenších návštevníkov určite zaujmú. Na každom Klubíku sú prítomne dobrovoľníčky, ktoré sa radi s deťmi pohrajú a zároveň ich aj postrážia. Tak vznikne priestor pre mamičky, aby si mohli trochu sadnúť, oddýchnuť, dať si dobrú kávu alebo čaj a popritom sa porozprávať s ostatnými mamičkami. Tiež nikdy nechýba občerstvenie aj pre tie naše ratolesti :).

 

Raz do mesiaca máme v rámci Klubíku nejakú aktivitu určenú buď pre mamičky (rôzne ručné práce, psychologické prednášky na tému výchovy…) alebo pre deti (bábkové divadielko, premietanie rozprávky na plátne, mikulášska a predvianočná besiedka…).Tieto aktivity sú obľúbené, pretože je to možnosť, ako sa môžu mamičky naučiť niečo nové.

 

Klubík je super miesto, pretože ho mamičky môžu využiť, ak chcú zmeniť prostredie pre seba a svoje deti, alebo sa stretnúť s druhými mamičkami a tiež sa veľmi osvedčil, keď je počas roka nepriaznivé počasie a nedá sa byť vonku. Zároveň je to príležitosť ako si nájsť nové kamarátky pre seba, ale aj pre svojho „drobca“.

 

Ak si mamička, veľmi radi ťa s tvojím dieťatkom privítame – každú stredu – medzi nami! Klubík sa nachádza v Komunitnom centre YMCA (budove Sporiteľne, vchod zozadu).

 

Otváracie hodiny: streda, 09:00 – 12:00

Kontakt: Mgr. Kristína Farkasová, 0907 497 440 / Alžbeta Maglodská, 0905 490 632

Adresa: Komunitné centrum YMCA Nesvady, Obchodná 28, 946 51 Nesvady

[columns] [span3]

[/span3][span3]

[/span3][span3]

[/span3][span3]

[/span3][/columns]

Fotoalbum Klubík 2020

Fotoalbum Klubík 2019

Fotoalbum Klubík 2018

Fotoalbum Klubík 2017

Fotoalbum Klubík 2016

Fotoalbum Klubík 2015